Het heeft wat tijd gekost, maar we zijn verheugd te kunnen melden dat er nu een betrouwbare koppeling is tussen Gripp en zowel de Outlook- als de Google-agenda. Deze nieuwe integratie zorgt ervoor dat je agenda-items naadloos worden gesynchroniseerd, waardoor je altijd up-to-date blijft.
Dit zijn de grootste verschillen met de oude versie:
- Handmatige synchronisatie: Er is een nieuwe knop toegevoegd waarmee je handmatig kunt synchroniseren. Als er een verschil is tussen de Gripp- en Outlook/Google-agenda’s, kun je op deze knop klikken. De agenda’s worden dan naast elkaar gelegd, zodat je zelf kunt bepalen wat je met de agenda-items wilt doen.

- Synchronisatie van herhaalde items: Microsoft-herhaalitems worden nu ook gesynchroniseerd. In de oude koppeling werden herhaalitems genegeerd, maar met de nieuwe koppeling is dit wel mogelijk. Houd er rekening mee dat bij wijzigingen van herhaalitems ook notificaties worden verstuurd, net zoals wanneer je in Outlook zelf de agenda-items aanpast.
- Verbeterde stabiliteit: Alle agenda-items worden nu gesynchroniseerd.
Wanneer kunnen we de nieuwe koppeling verwachten?
De komende weken zullen we de koppeling gefaseerd uitrollen en alle bestaande klanten overzetten naar deze nieuwe koppeling. Wanneer je aan de beurt bent, zullen we je inlichten via een melding in je Gripp-account.